شروع

توسط پرهام

چند سالی می‌شد که دیگه وبلاگ ننوشته بودم، با فراگیر شدن شبکه‌های اجتماعی و اینکه می‌شه توی توییتر به صورت خلاصه یک مطلبی را خیلی کوتاه نوشت دیگه وبلاگ‌نویسی خیلی کمرنگ شد.
این وبلاگ را هم چند سال پیش با کمک محمدرضا و نیما راه‌اندازی کردیم و مثل هزاران وبلاگ دیگه که این روزها تعطیل شده است بعد از مدتی بدلیل مشغله کاری هر کدام از ما تعطیل شد.
برای شروع دوباره نوشتن، اول قصد داشتم تا در تلگرام یک کانال راه‌اندازی کنم ولی بدلیل اینکه تلگرام ابزار مناسب تولید محتوا نیست و مطلب هم بعد از مدتی دیگه آرشیو می‌شه منصرف شدم و تصمیم گرفتم تا دوباره در این وبلاگ بنویسم.

با توجه به کمبود محتوای فارسی واقعا حیف حتی یک جمله است که در جایی منتشر بشه که خیلی از افراد ممکنه تا مطلب را پیدا نکنند.

تلاش خواهم کرد که بتوانم روزانه این وبلاگ را آپدیت کنم و در همین راستا خودم را کمتر درگیر مطالب طولانی که نگارش آن‌ها ممکن است یک هفته طول بیانجامد بکنم ، به‌روزرسانی محتوا هم شامل مطالبی در حوزه تجربه کاربری، کاربردپذیری، طراحی تعاملی و رابط کاربری است که روزانه می‌خوانم و خلاصه‌ای ازشون بنویسم، ابزارهایی که باهاشون سر و کار دارم یا حتی بخشی از یک کتاب که خواندم باشد و تجربیاتی که در کار بدست آوردم.

در کنار این وبلاگ هم در تلاش هستم تا چند منبع درباره تجربه کاربری و غیره جمع‌آوری کنم.

اگر هم نظر یا پیشنهادی دارید مستقیما برای ارسال کنید باور کنید خیلی انتقادپذیر هستم  😉
اگر شما هم مطلبی داشتید که علاقه داشتید تا در این وبلاگ منتشر شود برای من ارسال کنید.
ایمیل من parhamb در جی‌میل است.